Clasament elita masculin editia 2017
Loc Nume Timp
1 Bogdan Damian 01:38:30
2 Mosoiu Cristian(Gogu') 01:39:40
3 Ivanescu Andrei Gliga 01:42:40
4 Szabolcs Marton 01:47:50
5 Blajiu Gheorghe 01:50:15
6 Ilies Lorand 01:42:55
7 Mihai Husleag 01:56:50
8 Tilea Pepi 01:57:42
9 Adi Rosca 02:02:00
10 Nicoara Marius 02:07:05
11 Jere Levente 02:18:25
12 Fitero Catalin 02:19:08
13 Munteanu Constantin Nicolae 02:20:20
14 Basoiu Mihai Horia 02:23:30
15 Balmus Darius 02:29:40
16 Ica Cristi 02:32:00
17 NUME 02:34:50
18 Ianculescu Ion Ninel 02:52:10
19 Popa Razvan 02:52:10
20 Paiu Mihai DNF
Clasament amatori masculin editia 2017
Loc Nume Timp
1 Stotz Cristian 46:24
1 Jitaru Florin 46:24
3 Faur Remus 46:52
4 Timofte Ionut 51:39
5 Fratila Dan 52:28
6 Coltea George 56:29
7 Acosta Cristi 56:40
7 Bucsa Cosmin 56:40
9 Banu Mihai 58:50
10 Prejmerean Marian 59:07
11 Verdes Vasilica 59:25
12 Marian Marius 59:40
13 Dorobant Radu Dan 59:43
14 Girbacia Florin 59:59
15 Pasargiu Rares 01:00:55
16 Ilyes Adam 01:02:38
17 Popovici Mihai 01:02:50
18 Cabal George 01:06:10
19 Farkas Alpar 01:06:35
20 Boncu Razvan 01:08:05
21 Trandafir Alexandru 01:08:25
22 Mitaru Ioan Mihai 01:08:30
23 Preda Valentin 01:08:40
24 Georgescu Bogdan 01:08:50
25 Apolzan Alexandru 01:29:28
26 Clinci Bogdan 01:09:55
27 Bricov Grigori 01:12:55
27 Benga Bogdan 01:12:55
29 NUME 01:13:33
30 Popescu Alexandru 03:13:38
31 Opra Szilveszter 01:13:40
32 Popa Razvan 01:14:10
32 Dominte Mircea 01:14:10
34 Vancsa Robert :01:15:55
35 Belu Bogdan 01:17:38
36 Avram Razvan 01:17:55
37 Cudrici Radu 01:18:45
38 Bucurescu Liviu 01:18:53
39 Nacu Bogdan 01:19:10
40 Bozgan Horia 01:19:20
41 Calin Costin 01:20:05
42 Duma Valentin 01:20:24
43 Constantin Daniel Catalin 01:20:30
44 Dan Alexandru 01:21:20
45 Dragan Stefan 01:22:30
46 Maniu Marius 01:23:10
47 Sava Dan 01:24:35
48 Dumitrescu Mihai 01:25:47
49 Tanase Constantin 01:26:00
50 Zamfir Marius 01:26:40
50 Sulea Raul Claudiu 01:26:40
52 Calin Ioan Alexandru 01:27:15
53 Chirita Florin Catalin 01:27:50
54 Agapie Gheorghe Ionel 01:28:40
55 Sandu Bogdan 01:30:55
56 Hudici George 01:31:55
57 Chis Tiberiu 01:37:00
58 NUME 01:37:00
59 Stoian Dragos 01:38:30
60 Lego Emanuel 01:44:30
61 Capatana Tudor 01:45:10
61 NUME 01:45:10
61 Bobos Abel Mihai 01:45:10
64 Ban Claudiu 01:45:50
65 Lazar Vlad 01:54:07
66 Bodea Sergiu 02:08:40
67 Focsanianu George 02:11:30
68 Lihaciu Andrei David DNF
69 Todor Radu DNF
Clasament elita feminin editia 2017
Loc Nume Timp
1 Nenu Mariana 02:04:40
2 Pop Eliza Oana 02:30:05
3 Costiniu Mihaela 02:34:50
4 Kovacs Zsuzsuanna 02:37:22
5 Popa Catalina 02:38:22
6 Iliuta Cristiana 02:42:50
Clasament amatori feminin editia 2017
Loc Nume Timp
1 Haraly Maria 01:04:40
2 Mot Otilia 01:06:10
3 Cudrici Andreea 01:07:05
4 Verdes Estera 01:08:35
5 Kovacs Eszter 01:12:50
6 Marton Piroska 01:14:54
7 Rosca Maria 01:15:00
8 Morosan Mara 01:16:15
9 Bartis Zsuzsuanna 01:16:30
10 Kakas Margit 01:17:30
11 Alkhazraj Nada 01:17:50
12 Nita Elena 01:20:10
13 Mihulca Ioana 01:20:40
14 Toro Mirela 01:20:45
15 Firanescu Elena 01:21:24
16 Nagyolah Emese 01:21:37
17 Buzatu Loredana 01:22:08
18 Caracionu Carla 01:22:30
19 Nagy Bianca 01:23:15
20 Tatomir Florentina 01:23:53
21 Opra Zsuzsuanna 01:24:40
22 Avramescu Andra 01:25:30
23 Bratu Andreea 01:26:50
24 Mathe Teodora 01:27:20
25 Ghera Claudiua 01:27:55
26 Cor Niculina Bianca 01:29:05
27 Voiculescu Criszta 01:29:16
28 Marghidanu Denisa 01:29:25
29 Simion Roxana 01:31:50
30 Maer Mara 01:40:20
31 Zaulean Maria 01:41:40
32 Costea Roxana 01:42:00
33 Morosan Andra 02:08:40
34 Hadjidai Serbana DNF
Clasament echipe editia 2017
Loc Nume echipa Timp
1 Functional Fitness 1 01:00:20
2 Feel Good Team 01:04:10
3 Functional Fitness 2 01:07:55
4 Calugarenii 01:24:30
5 Life In Motion 01:24:50
6 EBASTO 01:20:00
7 Piranha 01:58:30