INSCRIERIREGULAMENTLISTA INSCRISITRASEUOBSTACOLEPREMIICLASAMENTFOTO

Lista inscrisi Alergare cu obstacole Zarnesti Challenge 2019

nrNume / Last namePrenume / NameCategoria / categoryNume echipa / Team nameOras / Cityvalidat
236 Stan Andreea Mihaela SUPER SPRINT FEMININ Corbeanca DA
235 Ciobanu Cosmin SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
234 Boghiu Flavia SUPER SPRINT FEMININ Brasov DA
233 Pufu Alis ELITA FEMININ +35 Ramnicu Valcea nu
232 Oprica Georgiana SUPER SPRINT FEMININ Brasov DA
231 Adrian Scripnic SUPER SPRINT MASCULIN Iasi nu
230 Bacs Lorand SUPER SPRINT MASCULIN Targu Secuiesc nu
229 Ambrus Katalin ELITA FEMININ +35 Targu Secuiesc nu
228 Biro Szabolcs Csaba ELITA MASCULIN -35 Targu Secuiesc DA
227 Galu George ELITA MASCULIN -35 Targu Secuiesc nu
226 Klein Henrietta-Katalin SUPER SPRINT FEMININ Targu Secuiesc DA
225 Borcsa Gergely SUPER SPRINT MASCULIN Targu SECUIESC nu
224 Vulpe Iulian SUPER SPRINT MASCULIN Mioveni DA
223 Fazakas Csongor SUPER SPRINT MASCULIN Targu Secuiesc DA
222 Miklos Lehel SUPER SPRINT MASCULIN Lemnia DA
221 Sarkany Katalin ELITA FEMININ +35 targu secuiesc nu
220 Dusea Daniel SUPER SPRINT MASCULIN Skyline Team Zarnesti nu
219 Cisar Krisztián-Bogdan ELITA MASCULIN -35 Târgu Secuiesc nu
218 BREAZU VALENTIN SUPER SPRINT MASCULIN Bucuresti nu
217 Aron Kerekes SUPER SPRINT MASCULIN Ghelinta nu
216 Molnár Balázs ELITA MASCULIN -35 - Tg.Secuiesc DA
215 Hudici George SUPER SPRINT MASCULIN Bucuresti DA
214 Tentu Laurentiu SPRINT MASCULIN Giurgiu DA
213 Bán Eszter ECHIPE Duracell Vlahita nu
212 Mihály Timea ECHIPE Duracell Vlahita nu
211 Katona Csaba ELITA MASCULIN -35 Targu Secuiesc DA
210 OPRA SZILVESZTER ELITA MASCULIN +35 TG SECUIESC DA
209 Cojocariu Laurentiu Bogdan SUPER SPRINT MASCULIN Lupeni nu
208 Nagy Judit-Brigitta SPRINT FEMININ Targu Secuiesc DA
207 Simon Aniko SPRINT FEMININ Targu Secuiesc DA
206 Stana Marius SUPER SPRINT MASCULIN Campulung DA
205 Ioja Viorel ECHIPE Isu Brasov Brasov DA
204 Scurtu Adrian ELITA MASCULIN +35 Bucuresti DA
203 Kulcsar Nicoleta - Ana ECHIPE ISU Brasov Brașov DA
202 Dina Alexandru SPRINT MASCULIN Com. Valea Danului DA
201 Durna Bogdan SPRINT MASCULIN ISU Brasov Ghimbav DA
200 Patrascu Răducu Gabriel SPRINT MASCULIN Brasov DA
199 Istrate Sandu ECHIPE ISU BRASOV Brasov DA
198 Buturuga Maria Magdalena SUPER SPRINT FEMININ Mioveni DA
197 Popescu Mirabela SUPER SPRINT FEMININ Campulung, Arges DA
196 Cloos Robert-Alexander SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
195 Wagner Robert SUPER SPRINT MASCULIN Bucuresti DA
194 Prejmerean Ioanel Mirel SUPER SPRINT MASCULIN Benchmark Brasov DA
193 BARBU MIHAI SUPER SPRINT MASCULIN OTOPENI DA
192 Bigu Ana Maria SUPER SPRINT FEMININ Brasov nu
191 Dumitrache Alexandru SUPER SPRINT MASCULIN Brasov nu
190 Hadjidai Serbana SUPER SPRINT FEMININ Brasov DA
189 Cor Bianca SUPER SPRINT FEMININ Brasov DA
188 Merlan George ELITA MASCULIN -35 Brasov DA
187 Ianculescu Ninel ELITA MASCULIN +35 Brasov DA
186 Iancu Manuela ECHIPE Rescur team Constanta DA
185 Romascanu Darius ECHIPE Rescur team Constanta DA
184 Romascanu Gheorghe ECHIPE Rescur team Constanta DA
183 Iusco Cristina SPRINT FEMININ Brasov DA
182 Marinescu Tudor-Alexandru ELITA MASCULIN -35 iQuest Craiova DA
181 Cocean Mihaela SUPER SPRINT FEMININ iQuest Brasov DA
180 Gasparovici Andrei SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
179 Mahu Gabriel ELITA MASCULIN +35 iQuest Zarnesti DA
178 András Apollónia-Mária SUPER SPRINT FEMININ Plaiesii De Jos DA
177 Tankó-András Imola-Andrea ELITA FEMININ +35 Plăieşii de jos DA
176 András Tamás SUPER SPRINT MASCULIN Plăieşii de Jos DA
175 Sacarea Roxana SUPER SPRINT FEMININ iQuest Zarnesti, Brasov DA
174 Iusco Gabriel Stefan SPRINT MASCULIN Brasov DA
173 Parvulescu Mihai SUPER SPRINT MASCULIN Crossfit Kronstadt Brasov DA
172 Pop Diana SUPER SPRINT FEMININ Crossfit Kronstadt Brasov DA
171 Matyas Robert SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
170 Iordache Flori SPRINT FEMININ Giurgiu DA
169 Lacatusu Claudiu SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
168 Itu Radu ECHIPE Just for fun! (Benchmark) Brasov DA
167 Prodan Maria ECHIPE Just for fun! (Benchmark) Brasov DA
166 Rosmalin Ionut ECHIPE Just for fun! (Benchmark) Brasov DA
165 Vitan Leontina SUPER SPRINT FEMININ Benchmark Tarlungeni DA
164 Pal Lilla Melania SUPER SPRINT FEMININ Benchmark Sfantu Gheorghe DA
163 Moisa Marilena SUPER SPRINT FEMININ Benchmark Rasnov DA
162 Birsan Ionut SUPER SPRINT MASCULIN Benchmark Brasov DA
161 Petricica Bogdan SUPER SPRINT MASCULIN Benchmark Rasnov DA
160 Raileanu Daniel SUPER SPRINT MASCULIN Benchmark Brasov DA
159 Mitrofan Ovidiu ECHIPE MMA Benchmark Brasov DA
158 MARICA VALERIAN ECHIPE MMA Benchmark BRASOV DA
157 Apti Alexandra Larisa ECHIPE MMA Benchmark Brasov DA
156 Iacob Eugen SPRINT MASCULIN Benchmark Brasov DA
155 Sandu Ionut SUPER SPRINT MASCULIN Benchmark Brasov DA
154 Lazar Vlad SUPER SPRINT MASCULIN Bucuresti DA
153 Tomescu Mihai SUPER SPRINT MASCULIN Cisnadie DA
152 Bancila Catalin SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
151 Florea Vlad SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
150 Voinea Răzvan-Petru SUPER SPRINT MASCULIN Zărnești nu
149 Scarlat Alexandra SUPER SPRINT FEMININ Buzau nu
148 Juravle Cristian SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
147 Runceanu Alexandru SUPER SPRINT MASCULIN Zarnesti DA
146 Barascu Radu SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
145 irimia andrei ELITA MASCULIN -35 Brasov DA
144 Dima RAZVAN ELITA MASCULIN +35 Zărnești nu
143 Nita Elena SUPER SPRINT FEMININ Buzau DA
142 Postica Victoria SUPER SPRINT FEMININ Bucuresti nu
141 Valy Verdes SUPER SPRINT MASCULIN Zarnesti nu
140 Cotonogu Mihaela SPRINT FEMININ Iasi nu
139 Craciun Maria ECHIPE #WeShowedUp! Brasov DA
138 Chis Roxana ECHIPE #WeShowedUp! Sibiu DA
137 Kaiser Caroline - Jeanette ECHIPE #WeShowedUp! Brasov DA
136 Erdem Aura SUPER SPRINT FEMININ Buzau nu
135 Ianc Adrian SPRINT MASCULIN Alba nu
134 Andrei Sorin SUPER SPRINT MASCULIN Rm.Sărat nu
133 Boncu Razvan SUPER SPRINT MASCULIN Buzau nu
132 Nastase Alina Cristina SPRINT FEMININ BRASOV DA
131 Levente Szocs ELITA MASCULIN -35 Brasov nu
130 Militaru Alexandru SUPER SPRINT MASCULIN Comuna Colonești nu
129 Neamtiu Dumitru ELITA MASCULIN +35 DABobi Travel Pitesti DA
128 Pietreanu Robert ELITA MASCULIN +35 Casa bateriilor Pitesti DA
127 Campian Radu SPRINT MASCULIN Brasov DA
126 craciun maria SPRINT FEMININ brasov nu
125 Petcu Elena SPRINT FEMININ Brasov DA
124 Postolache Petronel ELITA MASCULIN -35 Bucuresti DA
123 Hotaran Ilinca ELITA FEMININ -35 Bucuresti DA
122 Dobrota Diana ELITA FEMININ -35 Bucuresti DA
121 Cerbu Sorin ELITA MASCULIN +35 Bucuresti DA
120 Popescu George ELITA MASCULIN -35 Craiova DA
119 Velea Raluca ELITA FEMININ -35 Craiova DA
118 Pogonici Alexandru ELITA MASCULIN -35 Craiova DA
117 Berneanu Vicentiu ELITA MASCULIN +35 Craiova DA
116 Stancioiu Marius ELITA MASCULIN -35 Craiova DA
115 Bituleanu Emil ELITA MASCULIN +35 Bucuresti DA
114 Costache Laura-Cristina ELITA FEMININ -35 Bucuresti DA
113 Popescu Vlad Iuliana ELITA FEMININ -35 Bucuresti DA
112 Chelariu Cezar ELITA FEMININ -35 Botosani DA
111 Stuparu Georgian ELITA MASCULIN -35 Chiajna DA
110 Flaugiu Mihaela ELITA FEMININ -35 Bucuresti DA
109 Grosuleac Daniel ELITA MASCULIN -35 Bucuresti DA
108 Ionescu Bogdan ELITA MASCULIN -35 Bucuresti DA
107 Ioana Cosmin Bogdan ELITA MASCULIN -35 Bucuresti DA
106 Dumitriu Bogdan-Ioan ELITA MASCULIN -35 Bucuresti DA
105 Neagoie Stefan-Bogdan ELITA MASCULIN -35 Bucuresti DA
104 Bitoi Nicoleta ELITA FEMININ -35 Bucuresti DA
103 Curca Nicoleta-Andreea ELITA FEMININ -35 Bucuresti DA
102 Birsan Cosmin ELITA MASCULIN -35 Suceava DA
101 Spataru Nicolae-Constantin ELITA MASCULIN -35 Bucuresti DA
100 Barda Liviu ELITA MASCULIN -35 Braila DA
99 Miron Valentin ELITA MASCULIN -35 Focsani DA
98 Tudor Adrian-Florin ELITA MASCULIN -35 Timisoara DA
97 Prodan Rares-Cosmin ELITA MASCULIN +35 Timisoara DA
96 Ciutacu Laura-Cristina ELITA FEMININ +35 Timisoara DA
95 Constantin Teodora ELITA FEMININ -35 Bucuresti DA
94 Lungu Mihai ELITA MASCULIN -35 Sat. Floresti DA
93 Digori Pavel ELITA MASCULIN -35 Bucuresti DA
92 Postica Denis ELITA MASCULIN -35 Sat. Floresti DA
91 Borta Pavel ELITA MASCULIN -35 Bucuresti DA
90 Sandulache Stefania ELITA FEMININ -35 Podoleni DA
89 Roibu Daniel ELITA MASCULIN +35 Chiajna DA
88 Grosu Dragos ELITA MASCULIN -35 Bucuresti DA
87 Baicu Marius Nicolae ELITA MASCULIN +35 Bucuresti DA
86 Silianu Cristiana-Alexandra ELITA FEMININ -35 BucurestI DA
85 Tesedeanu Costin ELITA MASCULIN +35 Bucuresti DA
84 Dediu Mirela-Gabriela ELITA FEMININ -35 Bucuresti DA
83 Grozavu Loredana ELITA FEMININ +35 Bacau DA
82 Prisacariu Oana ELITA FEMININ -35 Bacau DA
81 Todica Teo ELITA MASCULIN +35 Bucuresti DA
80 Dobre Mihai ELITA MASCULIN +35 Bucuresti DA
79 Kiss Emoke ELITA FEMININ -35 Bucuresti DA
78 Dionian Alexandru ELITA MASCULIN +35 Bucuresti DA
77 Safta Adrian ELITA MASCULIN -35 Bucuresti DA
76 Ionescu Rares ELITA MASCULIN +35 Bucuresti DA
75 Cristea Laurentiu ELITA MASCULIN +35 Bucuresti DA
74 Bartos Krisztina SUPER SPRINT FEMININ Bixad DA
73 Ilaru Truscheci SPRINT MASCULIN Eselnita DA
72 Necula Laura ECHIPE BUBURUZELE Bucuresti DA
71 Oraseanu Alina ECHIPE BUBURUZELE Bucuresti DA
70 Kaiser Caroline - Jeanette SPRINT FEMININ Brasov nu
69 Mititel Emanuela Alina SUPER SPRINT FEMININ Suceava nu
68 Oancea Florin ELITA MASCULIN +35 Bucuresti nu
67 Plaias Manuel SUPER SPRINT MASCULIN Medias nu
66 Kandemir Esat ECHIPE No limits Rm Valcea DA
65 CATANICIU CECILIA ECHIPE No Limits Rm.Valcea DA
64 Marinoaia Gigi ECHIPE No limits Rm Valcea DA
63 Salman Sebastian SUPER SPRINT MASCULIN AnimaMontis Zărnești nu
62 Rosca Anca SUPER SPRINT FEMININ Bucuresti DA
61 Colezea Madalin ELITA MASCULIN -35 Bucuresti DA
60 Cristina Palic Toma SUPER SPRINT FEMININ București nu
59 Caliman Cristina SUPER SPRINT FEMININ Bucureşti nu
58 Oros Sorin Cristian SUPER SPRINT MASCULIN Zarnesti nu
57 Buca Nadia ELITA FEMININ +35 Galati nu
56 Popa Alexandra SPRINT FEMININ Brasov nu
55 Scortan Rares SUPER SPRINT MASCULIN Bucuresti nu
54 Scortan Madalin SUPER SPRINT MASCULIN Bucuresti nu
53 Raileanu Nicolae ELITA MASCULIN -35 Buzau DA
52 Clinciu Catalin SUPER SPRINT MASCULIN Zarnesti DA
51 AGAPIE IONEL SUPER SPRINT MASCULIN Mediaș DA
50 Tamas Catalin SUPER SPRINT MASCULIN Bucuresti nu
49 Rosmalin Alin ELITA MASCULIN +35 Săcele nu
48 Acosta Cristian SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
47 Lungu Petronela ELITA FEMININ -35 Sat Minastireni DA
46 Popa Maria SUPER SPRINT FEMININ Buzău DA
45 Dorvos Emilian SUPER SPRINT MASCULIN Sfantu Gheorghe DA
44 Becze Hunor SUPER SPRINT MASCULIN Sfantu Gheorghe DA
43 Ifteni Andrei SPRINT MASCULIN Brasov DA
42 Voineag Gabriela SPRINT FEMININ Brasov DA
41 Onaca Antonia SUPER SPRINT FEMININ Bucuresti DA
40 Adam Catalin Gabriel SUPER SPRINT MASCULIN Zarnesti nu
39 Dionisie Ioan SPRINT MASCULIN brasov nu
38 Stotz Cristian Ovidiu SUPER SPRINT MASCULIN Zărnești DA
37 Corca Ioan Constantin SUPER SPRINT MASCULIN Zarnesti DA
36 Georgescu Răzvan ELITA MASCULIN +35 Râșnov DA
35 bloj cosmin SPRINT MASCULIN zarnesti nu
34 Avramescu Andra SPRINT FEMININ București DA
33 Avadani Robert-George SUPER SPRINT MASCULIN Pildesti nu
32 Balan Manuela ELITA FEMININ +35 Zarnesti DA
31 Chirca Alexandru SUPER SPRINT MASCULIN Bucuresti DA
30 PENU SERBAN SUPER SPRINT MASCULIN Campulung Muscel DA
29 Dochia Radu Alexandru ELITA MASCULIN -35 Brasov DA
28 Paveliuc Kylie SPRINT FEMININ Brasov DA
27 Sandu Bogdan SPRINT MASCULIN Bucuresti DA
26 GEORGESCU IRINA ECHIPE BUBURUZELE bucuresti DA
25 Alkhazraj Nada SUPER SPRINT FEMININ BRASOV DA
24 Ilinca Marius SUPER SPRINT MASCULIN Sibiu DA
23 Kakasi Margit SUPER SPRINT FEMININ Tg Mures DA
22 Cabal George ELITA MASCULIN -35 Poiana marului DA
21 Benga Bogdan SPRINT MASCULIN Brașov DA
20 Manaila Stefan SPRINT MASCULIN Montreal, Quebec DA
19 Raducan Dana SUPER SPRINT FEMININ California DA
18 Bos Bobby SPRINT MASCULIN Chicago DA
17 Palade Aurel SPRINT MASCULIN CODLEA nu
16 Bunea Florin Razvan SUPER SPRINT MASCULIN Sighisoara DA
15 Draghici Dan SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
14 Trandafir Alexandru SUPER SPRINT MASCULIN Brasov nu
13 Costache Marian SUPER SPRINT MASCULIN Zarnesti DA
12 PAKO ATTILA ELITA MASCULIN -35 TARGU SECUIESC DA
11 Dima Razvan ELITA MASCULIN -35 Zărnești nu
10 Plesco Feodor SUPER SPRINT MASCULIN Bucuresti DA
9 Mihulca Ioana SUPER SPRINT FEMININ Zarnesti DA
8 Costache Lucian ELITA MASCULIN +35 Zarnesti DA
7 Mirela Luciana Albu ELITA FEMININ +35 Mediaș nu
6 Barladianu Alexandru SUPER SPRINT MASCULIN Zarnesti DA
5 Palici Viorel Andrei ELITA MASCULIN -35 Magura DA
4 Fratila Dan ELITA MASCULIN -35 Zarnesti DA
3 Bricov Grigori SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
2 Proteasa Cristina SUPER SPRINT FEMININ Bujoreni DA
1 Staier Claudiu SUPER SPRINT MASCULIN Codlea DA