REGISTRATIONPARTICIPANT LISTROUTEREGULATIONS

nrNume / Last namePrenume / NameCategoria / categoryOras / Cityvalidat
Raiciu Anca 10km FEMININ Bucuresti nu
STIRBU MARIUS 10km MASCULIN Popesti Leordeni nu
Rădulescu Doina Leontina 5km FEMININ Braşov nu
Burdusel Lucia 10km FEMININ Constanta nu
Barcan Gelu Marian 10km MASCULIN Sibiu nu
97 Fratila Dan 21km MASCULIN -35 Zarnesti nu
96 Leca Augustin 5km MASCULIN Comuna Ceptura nu
95 Paraschivescu Cristian 21km MASCULIN +35 Bucuresti nu
94 Gheorghe Cristian 21km MASCULIN -35 București nu
93 Aron Dan vasile 21km MASCULIN -35 Targu mures nu
92 Lihaciu Andrei-David 5km MASCULIN Zarnesti nu
91 Cristea Catalin 5km MASCULIN Zărnești nu
90 Paduraru Andrei 5km MASCULIN Ploiesti nu
89 Tescaru Anca 21km FEMININ +35 Sibiu nu
88 Barcan Florin 21km MASCULIN -35 Brasov DA
87 Blaga Petrisor 10km MASCULIN Brasov DA
86 Rizea Aurora 10km FEMININ Bucuresti nu
85 Haizea Horia-Ioan 21km MASCULIN -35 Rupea nu
84 Tase Valentina 21km FEMININ -35 Buzau nu
83 Haralamb Serban 10km MASCULIN Bucuresti nu
82 Haralamb Daniela 10km FEMININ Bucuresti nu
81 Oanes Radu 10km MASCULIN Zarnesti DA
80 Colac Serioja 21km MASCULIN +35 Ploiesti DA
79 Mesesan Ovidiu 21km MASCULIN -35 Zalau DA
78 Esanu Laura-Cristina 21km FEMININ -35 Brasov DA
77 Suciu Rares 5km MASCULIN Brașov nu
76 Bricov Grigori 21km MASCULIN +35 Brasov DA
75 Calbaza Andreea 21km FEMININ -35 Codlea nu
74 Zidaru Dan 21km MASCULIN +35 Pitesti nu
73 Istrate Oana 5km FEMININ Brașov nu
72 Cornea Adrian 21km MASCULIN -35 Brasov DA
71 Sima Ionut 21km MASCULIN +35 Urziceni DA
70 Teodorescu Razvan 21km MASCULIN +35 Ploiesti DA
69 MIRON CIPRIAN 10km MASCULIN IASI nu
68 Vecerdea Horatiu 10km MASCULIN Sibiu nu
67 Popa Miruna 10km FEMININ Sibiu nu
66 Cantor Sorin Mircea 21km MASCULIN +35 Bucuresti DA
65 Popescu Florin 21km MASCULIN -35 Pitești nu
64 Iana Iulian Marius 21km MASCULIN -35 Alexandria nu
63 Robert Ghitea 21km MASCULIN +35 Bucuresti nu
62 Prejmereanu Mirel 21km MASCULIN +35 Zarnesti DA
61 Vatamanu-Coanta Horia 21km MASCULIN +35 Brașov DA
60 Iacob Eugen 10km MASCULIN Brasov DA
59 Birsan Ionut 10km MASCULIN Brasov DA
58 Raileanu Daniel 10km MASCULIN Zarnesti DA
57 Pall Lilla Melania 10km FEMININ Zarnesti DA
56 Prodan Maria 10km FEMININ Zarnesti DA
55 Moisa Marilena 10km FEMININ rasnov DA
54 Vitan Leontina 10km FEMININ Tarlungeni DA
53 Sandu Ionut 10km MASCULIN Brasov DA
52 Andrei Emilian 21km MASCULIN -35 Brasov DA
51 Bujac Rodica 21km FEMININ +35 Criuleni nu
50 Filipache Raluca 5km FEMININ Buzau nu
49 Filipache Daniel 5km MASCULIN Buzau nu
48 Nicolescu Ileana 10km FEMININ Bucuresti DA
47 Jinga Adriana 21km FEMININ +35 Zarnesti nu
46 Iacob Gianina 10km FEMININ Bran DA
45 Puchianu Bogdan 10km MASCULIN Zarnesti DA
44 Bilc Alexandru 21km MASCULIN -35 Cluj-Napoca DA
43 Alkhazraj Nada 10km FEMININ Brasov DA
42 Andries Ciprian 21km MASCULIN +35 Suceava nu
41 Patrascu Florina Roxana 10km FEMININ Brasov DA
40 Daniel-George Timar 10km MASCULIN Covasna DA
39 Oprea Nadia 21km FEMININ +35 Zărnești DA
38 Cojocariu Madalina Elena 10km FEMININ Zărnești DA
37 Croitoru Valentina 21km FEMININ -35 Buftea nu
36 Profire Alexandra 5km FEMININ Brasov DA
35 Pardau Stefan 10km MASCULIN Bucuresti DA
34 Blanzeanu Andreea 10km FEMININ Bucuresti DA
33 Cadar Florinela 21km FEMININ +35 Brașov DA
32 Bacanu Angelica Diana 5km FEMININ Popesti-Leordeni, Jud Ilfov DA
31 Girbacia Florin 21km MASCULIN +35 Zarnesti DA
30 Mirela Luciana Albu 21km FEMININ -35 Mediaș nu
29 Stoica Silviu 21km MASCULIN -35 Brasov DA
28 GRAMA TUDOR 5km MASCULIN Zărnești DA
27 Maravela Mihaela 21km FEMININ +35 Bucuresti DA
26 Simonov Dumitru 10km MASCULIN Chisinau nu
25 Brica Ana-Maria 5km FEMININ BUCURESTI nu
24 Razvan Roman 21km MASCULIN +35 BRASOV nu
23 Ivan Liliana 10km FEMININ Brașov DA
22 Precup Corina 10km FEMININ BRASOV DA
21 Mihulca Ioana 10km FEMININ Zarnesti nu
20 Burueana Cezar 21km MASCULIN -35 Pitesti nu
19 Voinea Răzvan Petru 10km MASCULIN Zărnești nu
18 Sava Razvan 10km MASCULIN Miercurea-Ciuc nu
17 Costache Marian Vlad 10km MASCULIN Zarnesti.Brasov DA
16 Costache Lucian 21km MASCULIN +35 Zarnesti DA
15 Draghici Dan 10km MASCULIN Brasov DA
14 Botean Cristian 10km MASCULIN Alba Iulia nu
13 Bunea Florin - Razvan 10km MASCULIN Sighisoara DA
12 Senchea Radu 10km MASCULIN Zărnești nu
11 Jinga George 10km MASCULIN Zarnesti nu
10 Ivascu Daniela 5km FEMININ Buzau nu
9 Ionescu Raluca 5km FEMININ Buzau nu
8 Serbanuca George 10km MASCULIN Zarnesti nu
7 Barladianu Alexandru 10km MASCULIN Zarnesti DA
6 Palici Viorel Andrei 21km MASCULIN -35 Magura DA
5 Ionescu Cristian 21km MASCULIN +35 Buzau DA
4 Dima Razvan 21km MASCULIN -35 Zărnești nu
3 Staier Claudiu 21km MASCULIN +35 Codlea nu
2 Nacu Anca 5km FEMININ Zărnești nu
1 Raileanu Nicolae 21km MASCULIN -35 Buzau DA