INSCRIERILISTA INSCRISITRASEUREGULAMENTREZULTATE

Lista inscrisi Semimaraton Zarnesti Challenge 2 NOIEMBRIE 2019


nrNume / Last namePrenume / NameCategoria / categoryOras / Cityvalidat
183 Timbalari Igor 21km MASCULIN +35 Chisinau nu
182 Benche Manuel 21km MASCULIN +35 Brasov DA
181 Mitroi Ana-Maria 21km FEMININ -35 Bucuresti nu
180 Iurcan Bogdan 21km MASCULIN -35 Brasov DA
179 Iurcan Dragos 21km MASCULIN -35 Brasov DA
178 Dominte Mircea 21km MASCULIN -35 Bucuresti DA
177 Moja Alexandra 5km FEMININ Brasov nu
176 Coltea George 21km MASCULIN -35 Magura nu
175 Musatoiu Daniela 10km FEMININ PLOIESTI DA
174 Pop Madalin 5km MASCULIN Brasov DA
173 Jinga George 10km MASCULIN Zarnesti nu
172 Kulcsar Nicoleta-Ana 5km FEMININ Brașov DA
171 Munteanu Constantin Nicolae 21km MASCULIN +35 Moieciu nu
170 Olteanu Marius 5km MASCULIN Moieciu nu
169 Fodor Marcel 21km MASCULIN +35 Uricani, HUNEDOARA DA
168 Marinca Claudia Mirela 5km FEMININ HUNEDOARA DA
167 Toma Valentin 21km MASCULIN -35 Galati nu
166 Benche Iustin 21km MASCULIN +35 Sanpetru DA
165 Cristolovean Delia Ioana 5km FEMININ Brasov DA
164 Kryshmaru Viktor 21km MASCULIN +35 Cernauti, Ukraina nu
163 Blejdea Alexandru 21km MASCULIN -35 Craiova nu
162 Ardeleanu Amalia-Florentina 10km FEMININ Bacau DA
161 Pop Alin 5km MASCULIN Bucuresti nu
160 Marinescu Daniel 5km MASCULIN Bucuresti nu
159 Stroia Alexandro 10km MASCULIN Fagaras DA
158 Basoiu Mihai 21km MASCULIN +35 Bucharest DA
157 Mihai Simona 21km FEMININ +35 Tunari nu
156 Mihai Gabriel 21km MASCULIN +35 Tunari nu
155 Dinu Adrian 21km MASCULIN +35 GALATI DA
154 Porumb Ciprian 21km MASCULIN +35 Bucuresti nu
153 Istrate Sandu 5km MASCULIN Brasov DA
152 Raducan Dana 21km FEMININ +35 El Dorado Hills, CA DA
151 Filipov Iulian 21km MASCULIN +35 Brasov DA
150 Buga Georgeta 21km FEMININ -35 Zarnesti nu
149 Buga Ion 21km MASCULIN +35 Zarnesti nu
148 Grigoroae Andrei 21km MASCULIN +35 Piatra-Neamț nu
147 Irimiea Adrian 21km MASCULIN -35 Negresti nu
146 Istrate Sorin 5km MASCULIN Cisnadie DA
145 Jingoi Marius 10km MASCULIN Râșnov DA
144 Dina Alexandru 5km MASCULIN Brasov DA
143 Colniceanu Dan 21km MASCULIN -35 Brașov DA
142 Monica Frumosu 10km FEMININ București nu
141 Chiroiu Dana-Alexandra 5km FEMININ Bucuresti DA
140 Rusu Silviu 10km MASCULIN Brasov DA
139 Salagean Toader Claudiu 21km MASCULIN -35 Brasov nu
138 Sassebes Rares 21km MASCULIN +35 SACELE DA
137 Andrei Roinita 21km MASCULIN -35 Brasov nu
136 Movilianu Denisa 10km FEMININ BRASOV DA
135 Stanciu Gabriela 21km FEMININ +35 BUCURESTI nu
134 Bancos Alexandru 21km MASCULIN +35 Sanpetru DA
133 Andresiu Andrei 21km MASCULIN -35 Rasnov DA
132 Voineag Gabriela Iulia 21km FEMININ +35 Brasov DA
131 Brinceanu Andreea 10km FEMININ Com Poroschia nu
130 Poputa clean Iulia 21km FEMININ -35 Cluj-Napoca DA
129 Haralamb Daniela 21km FEMININ +35 Bucuresti nu
128 Andrei Zamfir 21km MASCULIN +35 Ploiesti DA
127 Ispas Angelica 21km FEMININ +35 Constanța DA
126 Zeldea Ionel 21km MASCULIN +35 Voluntari DA
125 Canepa Monica 10km FEMININ Bucuresti DA
124 Duma Laura 21km FEMININ +35 Caransebes DA
123 Nicolae Sincan 10km MASCULIN Brasov nu
122 Mirela Luciana Albu 21km FEMININ +35 Medias nu
121 Negrila Catalin 10km MASCULIN Constanta DA
120 Ciobanu-Schek Simona 21km FEMININ +35 Bucuresti DA
119 Sorin Ion 21km MASCULIN +35 Brasov DA
118 Praf Simona 10km FEMININ BUCURESTI DA
117 Praf Cristi 21km MASCULIN -35 CHIAJNA, ILFOV DA
116 Vasile Rodica 5km FEMININ Bucuresti nu
115 Tomescu Cristina 10km FEMININ ARGES DA
114 Talaba Catalin Victor 21km MASCULIN +35 ARGES DA
113 Anchidin Adriana 21km FEMININ -35 Bucuresti DA
112 Medesan Inocentiu Felician 10km MASCULIN CONSTANTA nu
111 Alexe Liviu Alexandru 21km MASCULIN -35 Bucuresti DA
110 Mircea Serban 21km MASCULIN +35 Bucuresti DA
109 Blaj Dragos 10km MASCULIN Brașov nu
108 Cosma Nelu 21km MASCULIN +35 Orastie nu
107 Daraban Ana 21km FEMININ +35 Bucuresti DA
106 Pantilie Cristina 21km FEMININ -35 BUCURESTI nu
105 Pavel Anca 21km FEMININ +35 Brasov DA
104 Petricica Bogdan-Marius 10km MASCULIN Rasnov DA
103 Ciobanu Valentin 21km MASCULIN -35 Brașov DA
102 Raiciu Anca 10km FEMININ Bucuresti nu
101 Stirbu Marius 10km MASCULIN Popesti Leordeni DA
100 Radulescu Doina Leontina 5km FEMININ Braşov DA
99 Burdusel Lucia 10km FEMININ Constanta DA
98 Barcan Gelu Marian 10km MASCULIN Sibiu DA
97 Fratila Dan 21km MASCULIN -35 Zarnesti nu
96 Leca Augustin 5km MASCULIN Comuna Ceptura DA
95 Paraschivescu Cristian 21km MASCULIN +35 Bucuresti DA
94 Gheorghe Cristian 21km MASCULIN -35 București DA
93 Aron Dan vasile 21km MASCULIN -35 Targu mures nu
92 Lihaciu Andrei-David 5km MASCULIN Zarnesti nu
91 Cristea Catalin 5km MASCULIN Zărnești nu
90 Paduraru Andrei 5km MASCULIN Ploiesti nu
89 Tescaru Anca 21km FEMININ +35 Sibiu DA
88 Barcan Florin 21km MASCULIN -35 Brasov DA
87 Blaga Petrisor 10km MASCULIN Brasov DA
86 Rizea Aurora 10km FEMININ Bucuresti nu
85 Haizea Horia-Ioan 21km MASCULIN -35 Rupea DA
84 Tase Valentina 21km FEMININ -35 Buzau nu
83 Haralamb Serban 21km MASCULIN +35 Bucuresti DA
82 Haralamb Daniela 10km FEMININ Bucuresti nu
81 Oanes Radu 10km MASCULIN Zarnesti DA
80 Colac Serioja 21km MASCULIN +35 Ploiesti DA
79 Mesesan Ovidiu 21km MASCULIN -35 Zalau DA
78 Esanu Laura-Cristina 21km FEMININ -35 Brasov DA
77 Suciu Rares 5km MASCULIN Brașov nu
76 Bricov Grigori 21km MASCULIN +35 Brasov DA
75 Calbaza Andreea 21km FEMININ -35 Codlea nu
74 Zidaru Dan 21km MASCULIN +35 Pitesti nu
73 Istrate Oana 5km FEMININ Brașov nu
72 Cornea Adrian 21km MASCULIN -35 Brasov DA
71 Sima Ionut 21km MASCULIN +35 Urziceni DA
70 Teodorescu Razvan 21km MASCULIN +35 Ploiesti DA
69 Miron Ciprian 10km MASCULIN IASI nu
68 Vecerdea Horatiu 10km MASCULIN Sibiu nu
67 Popa Miruna 10km FEMININ Sibiu nu
66 Cantor Sorin Mircea 21km MASCULIN +35 Bucuresti DA
65 Popescu Florin 21km MASCULIN -35 Pitești nu
64 Iana Iulian Marius 21km MASCULIN -35 Alexandria nu
63 Robert Ghitea 21km MASCULIN +35 Bucuresti nu
62 Prejmereanu Mirel 21km MASCULIN +35 Zarnesti DA
61 Vatamanu-Coanta Horia 21km MASCULIN +35 Brașov DA
60 Iacob Eugen 10km MASCULIN Brasov DA
59 Birsan Ionut 10km MASCULIN Brasov DA
58 Raileanu Daniel 10km MASCULIN Zarnesti DA
57 Pall Lilla Melania 10km FEMININ Zarnesti DA
56 Prodan Maria 10km FEMININ Zarnesti DA
55 Moisa Marilena 10km FEMININ rasnov DA
54 Vitan Leontina 10km FEMININ Tarlungeni DA
53 Sandu Ionut 10km MASCULIN Brasov DA
52 Andrei Emilian 21km MASCULIN -35 Brasov DA
51 Bujac Rodica 21km FEMININ +35 Criuleni nu
50 Filipache Raluca 5km FEMININ Buzau nu
49 Filipache Daniel 5km MASCULIN Buzau nu
48 Nicolescu Ileana 10km FEMININ Bucuresti DA
47 Jinga Adriana 21km FEMININ +35 Zarnesti nu
46 Iacob Gianina 10km FEMININ Bran DA
45 Puchianu Bogdan 10km MASCULIN Zarnesti DA
44 Bilc Alexandru 21km MASCULIN -35 Cluj-Napoca DA
43 Alkhazraj Nada 10km FEMININ Brasov DA
42 Andries Ciprian 21km MASCULIN +35 Suceava nu
41 Patrascu Florina Roxana 10km FEMININ Brasov DA
40 Daniel-George Timar 10km MASCULIN Covasna DA
39 Oprea Nadia 21km FEMININ +35 Zărnești DA
38 Cojocariu Madalina Elena 10km FEMININ Zărnești DA
37 Croitoru Valentina 21km FEMININ -35 Buftea nu
36 Profire Alexandra 5km FEMININ Brasov DA
35 Pardau Stefan 10km MASCULIN Bucuresti DA
34 Blanzeanu Andreea 10km FEMININ Bucuresti DA
33 Cadar Florinela 21km FEMININ +35 Brașov DA
32 Bacanu Angelica Diana 5km FEMININ Popesti-Leordeni, Jud Ilfov DA
31 Girbacia Florin 21km MASCULIN +35 Zarnesti DA
30 Mirela Luciana Albu 21km FEMININ -35 Mediaș nu
29 Stoica Silviu 21km MASCULIN -35 Brasov DA
28 GRAMA TUDOR 5km MASCULIN Zărnești DA
27 Maravela Mihaela 21km FEMININ +35 Bucuresti DA
26 Simonov Dumitru 10km MASCULIN Chisinau nu
25 Brica Ana-Maria 5km FEMININ BUCURESTI nu
24 Razvan Roman 21km MASCULIN +35 BRASOV nu
23 Ivan Liliana 10km FEMININ Brașov DA
22 Precup Corina 10km FEMININ BRASOV DA
21 Mihulca Ioana 10km FEMININ Zarnesti DA
20 Burueana Cezar 21km MASCULIN -35 Pitesti nu
19 Voinea Răzvan Petru 10km MASCULIN Zărnești nu
18 Sava Razvan 10km MASCULIN Miercurea-Ciuc nu
17 Costache Marian Vlad 10km MASCULIN Zarnesti.Brasov DA
16 Costache Lucian 21km MASCULIN +35 Zarnesti DA
15 Draghici Dan 10km MASCULIN Brasov DA
14 Botean Cristian 10km MASCULIN Alba Iulia nu
13 Bunea Florin - Razvan 10km MASCULIN Sighisoara DA
12 Senchea Radu 10km MASCULIN Zărnești nu
11 Jinga George 10km MASCULIN Zarnesti nu
10 Ivascu Daniela 5km FEMININ Buzau nu
9 Ionescu Raluca 5km FEMININ Buzau nu
8 Serbanuca George 10km MASCULIN Zarnesti nu
7 Barladianu Alexandru 10km MASCULIN Zarnesti DA
6 Palici Viorel Andrei 21km MASCULIN -35 Magura DA
5 Ionescu Cristian 21km MASCULIN +35 Buzau DA
4 Dima Razvan 21km MASCULIN -35 Zărnești nu
3 Staier Claudiu 21km MASCULIN +35 Codlea nu
2 Nacu Anca 5km FEMININ Zărnești DA
1 Raileanu Nicolae 21km MASCULIN -35 Buzau DA