INSCRIERIREGULAMENTLISTA INSCRISITRASEUOBSTACOLEPREMIICLASAMENTFOTO

Pentru participarea la cursa este necesar sa completati doua formulare .
Va rugam pe cat posibil, pentru a reduce aglomeratia, sa veniti cu ele completate de acasa .
Va multumim !
Declaratie-responsabilitate-semimaraton
DECLARATIE-COVID-19-INSOTITORI-word

Nume / Last namePrenume / NameCategoria / categoryOras / Cityvalidat
Bakos Adrien SUPER SPRINT FEMININ Remetea da
Zsigmond Orsolya Sprint FEMININ Sfantu Gheorghe DA
Livadariu Sorin SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
Tamas Catalin SUPER SPRINT MASCULIN Bucuresti nu
Enoiu Grigore Dorin Elite MASCULIN -35 București DA
Gál-Oravecz Zsolt Sprint MASCULIN Miercurea Ciuc DA
Marginean Coralia Sprint FEMININ Tg Mures DA
Andrei Alexandra Sprint FEMININ Brasov DA
Movilianu Denisa SUPER SPRINT FEMININ Brasov DA
Kaszoni Zsombor SUPER SPRINT MASCULIN Târgu Secuiesc nu
Mihai Gherghe Elite MASCULIN +35 Colonia Bod DA
Wazi Said SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
Biolan Mihai Alexandru Elite MASCULIN -35 Brasov DA
Szakacs Iulia-Melania Sprint FEMININ Tarnaveni DA
Roinita Andrei Elite MASCULIN -35 Brasov DA
Stefan Stoian-Ionescu Elite MASCULIN -35 București DA
Luca Andrei Alexandru SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
Matyas Robert SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
Popescu Cristian Sprint MASCULIN Sibiu DA
Tudorascu Eugen Alin Sprint MASCULIN Rovinari DA
Jurchis Raul Elite MASCULIN -35 Cehal DA
Istrate Sandu SUPER SPRINT MASCULIN Brașov DA
Chira Radu Marius SUPER SPRINT MASCULIN Sibiu DA
Sosu Liviu SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
Fatu Marcel SUPER SPRINT MASCULIN Brasov nu
Oprica Georgiana SUPER SPRINT FEMININ Brasov nu
CAROL - ALEXANDRU MAGYARI Sprint MASCULIN BRASOV nu
Grigorescu Alexandru- George SUPER SPRINT MASCULIN Sf. Gheorghe nu
Cimpoae Carmen- Loredana SUPER SPRINT FEMININ Brasov nu
Barabási Annamária ECHIPE Târgu Mureș DA
Loránd Bács SUPER SPRINT MASCULIN Târgu Secuiesc DA
Czifra Jozsef SUPER SPRINT MASCULIN Targu Secuiesc DA
Tahas Ancuta SUPER SPRINT FEMININ Pitești nu
Tudose Marian SUPER SPRINT MASCULIN Pitesti nu
Zinca Ionut SUPER SPRINT MASCULIN Pitesti nu
NANU DAN Sprint MASCULIN Brașov DA
Stinghe Ana Sprint FEMININ Brasov nu
Ana Constantinescu Sprint FEMININ Bucuresti DA
Bizdadea Dan Sprint MASCULIN Bucuresti DA
István Jankó Elite MASCULIN +35 Sfantu Gheorghe nu
Dàvid Imola Elite FEMININ +35 Sfântu Gheorghe nu
Katalin Potyó SUPER SPRINT FEMININ Miercurea Ciuc nu
Henrietta Albert SUPER SPRINT FEMININ Baile Tusnad DA
Péter Ágnes SUPER SPRINT FEMININ Sansimion DA
Kovacs Botond Sprint MASCULIN Targu Secuiesc nu
Jakab Anita Sprint FEMININ Targu Secuiesc DA
Ferencz Kinga Elite FEMININ +35 Miercurea Ciuc DA
Lucian Bogos SUPER SPRINT MASCULIN Bucuresti DA
Mihaela Dumitru SUPER SPRINT FEMININ București nu
Mihai Stancu Elite MASCULIN -35 Popesti Leordeni DA
Jakab-Benke Hajnalka SUPER SPRINT FEMININ Sfantu Gheorghe nu
Voicu Constantin Sprint MASCULIN Brasov da
Lazar Vlad SUPER SPRINT MASCULIN Bucuresti DA
Pana Danut Teodor SUPER SPRINT MASCULIN Popesti-Leordeni da
Marginean Roxana Sprint FEMININ Tg mures da
Pescaru Andrei SUPER SPRINT MASCULIN Brasov da
Paul Cristian Barzoiu SUPER SPRINT MASCULIN Bucuresti nu
Gellert Alpar SUPER SPRINT MASCULIN Iernut nu
MARGINEAN IOAN SUPER SPRINT MASCULIN TG-MURES da
Juravle Roxana SUPER SPRINT FEMININ Brasov DA
Mihulca Ioana SUPER SPRINT FEMININ Zarnesti,brasov nu
Blajiu Gheorghe Elite MASCULIN +35 Rasnov, Jud BV DA
Diamandi Iulian SUPER SPRINT MASCULIN Brasov da
Sorescu Elena Adriana SUPER SPRINT FEMININ Bucuresti DA
Marginean Ioan Sprint MASCULIN Tg.Mures nu
Dumitrescu Iustin Elite MASCULIN -35 Bucuresti DA
Bratila Ionut Daniel SUPER SPRINT MASCULIN Popesti-Leordeni da
Ungureanu Mariana Tabita SUPER SPRINT FEMININ Bucuresti da
Eftimescu Oana SUPER SPRINT FEMININ Pantelimon da
CRACIUN RADU SUPER SPRINT MASCULIN Bucureşti nu
CALBUREAN CRISTIAN SUPER SPRINT MASCULIN Bucureşti DA
Bricov Grigori SUPER SPRINT MASCULIN Brasov da
Szekely Tamas Sprint MASCULIN Brasov DA
AOLARITEI Eusebiu-Georgw SUPER SPRINT MASCULIN Bucuresti nu
Cismaru Cristina SUPER SPRINT FEMININ Brasov DA
Popa Marius-Georgian SUPER SPRINT MASCULIN Iași DA
Trufin livian SUPER SPRINT MASCULIN Constanta nu
Badea Madalina SUPER SPRINT FEMININ Constanta nu
Vasilache Ginel SUPER SPRINT MASCULIN Bucuresti da
Karola Bartha Elite FEMININ -35 Targu Mures da
Orzan George Sprint MASCULIN Brasov nu
Mihály Péter Elite MASCULIN -35 Târgu Mureș da
Kiss Zsolt Sprint MASCULIN Loc. Sacele Jud. Brasov DA
Lazar Gheorghe SUPER SPRINT MASCULIN Rasnov nu
Nicolae Daniela SUPER SPRINT FEMININ Bucuresti da
Alexandru Istrate SUPER SPRINT MASCULIN Reciu, Alba nu
Florin Nita SUPER SPRINT MASCULIN Bălcești, Jud Vâlcea nu
Parvan Roxana SUPER SPRINT FEMININ Otopeni DA
Cristian Acosta SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
Dragos Ardeleanu SUPER SPRINT MASCULIN Bacău DA
Hrituc Andrei SUPER SPRINT MASCULIN Suceava DA
Tîrnă Adrian SUPER SPRINT MASCULIN București DA
Antohi Marius Sprint MASCULIN Galati nu
Ciucanu Octavian SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
Cristea Iulian Sprint MASCULIN Rm. Valcea da
Szabo Jozsef SUPER SPRINT MASCULIN Miercurea Nirajului da
Cimpoias Daniela ECHIPE Codlea DA
Munteanu Diana ECHIPE Brasov DA
Axente Mariana ECHIPE Codlea DA
Caragea Lavinia Elite FEMININ -35 Bucuresti nu
Manu Gabriel Augustin SUPER SPRINT MASCULIN Ploiesti da
Visan Flavius SUPER SPRINT MASCULIN Brașov nu
Bodo Zsolt Sprint MASCULIN Pasareni da
Laszlo Sandor Sprint MASCULIN Păsăreni da
Oncioiu Flavius SUPER SPRINT MASCULIN Brașov DA
Tomescu Mihai Sprint MASCULIN Cisnadie da
Bratosin Stefan SUPER SPRINT MASCULIN URziceni DA
Ilinca Marius Sprint MASCULIN Sibiu da
Gabriela Maria Pindarelu SUPER SPRINT FEMININ OrastieOrastie nu
Caia Laurențiu Vasile SUPER SPRINT MASCULIN Geoagiu DA
Serb Madalina ECHIPE Brasov DA
IONESCU SORIN SEPTIMIU SUPER SPRINT MASCULIN DEVA da
VLAICU CRISTINA SUPER SPRINT FEMININ DEVA da
Cristian Ungureanu SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
Liuta Romulus Ovidiu SUPER SPRINT MASCULIN Cluj-Napoca/Cluj nu
Botond Mihály Elite MASCULIN +35 Miercurea Ciuc da
Antal Lilla SUPER SPRINT FEMININ Carta da
Ghioca Elena SUPER SPRINT FEMININ Popesti Leordeni da
Mirea Gabriel Umberto SUPER SPRINT MASCULIN Popesti Leordeni da
Eftimescu Marco SUPER SPRINT MASCULIN Pantelimon da
Radu Pescaru Sprint MASCULIN Braşov nu
Ormenisan Dolores Iordana Sprint FEMININ Cluj Napoca da
Gabriela Maria Pindarelu Sprint FEMININ Orastie DA
elena Ozsvath SUPER SPRINT FEMININ TARNAVENI DA
Chira Florian Mircea Elite MASCULIN +35 Sibiu da
Baican Daniela SUPER SPRINT FEMININ Timisoara DA
Asztalos Robert SUPER SPRINT MASCULIN Timisoara DA
ARMANU TEODORA ECHIPE BRASOV DA
POPP ANDRADA ECHIPE BRASOV DA
SINESCU SORIN ECHIPE BRASOV DA
AKSU CARMEN ECHIPE BRASOV DA
HOSU ALINA ECHIPE BRASOV DA
SOVEA EUGEN ECHIPE BRASOV DA
SIRBU ANA ECHIPE BRASOV DA
NEGHINA MARINA ECHIPE BRASOV DA
POPA DAN ECHIPE BRASOV DA
CHIRU STEFANIA ECHIPE BRASOV DA
DUNA RAMONA NICOLETA ECHIPE BRASOV DA
BLIDARU GEORGE ECHIPE BRASOV DA
CHIVU MARIA MAGDALENA ECHIPE BRASOV DA
NICODIM MARIUS ECHIPE BRASOV DA
CHIRICHES CIPRIAN ECHIPE BRASOV DA
DUCA REPEDE MADALINA ECHIPE BRASOV DA
DRAGOI MARIA MAGDALENA ECHIPE BRASOV DA
DRAGOI GABRIEL MIHAIL ECHIPE BRASOV DA
SIRBU ANDREEA ECHIPE BRASOV DA
SOMOIAG ALEXANDRU ECHIPE BRASOV DA
TUTOVEANU ANDREEA ECHIPE BRASOV DA
COMAN MONICA ECHIPE BRASOV DA
NICODIM CRISTINA ECHIPE BRASOV DA
BALAN ION GEORGIAN ECHIPE BRASOV DA
Weber Andrada Elite FEMININ +35 Bucuresti da
Ionescu Simona Elite FEMININ +35 București DA
Ioancă Roxana Elite FEMININ -35 Bucuresti da
Coltea Catalin-Razvan Sprint MASCULIN Zarnesti nu
Emanuel Giurgi Sprint MASCULIN București nu
Rosca Anca Andreea SUPER SPRINT FEMININ Bucuresti da
Craciun Bogdan Sprint MASCULIN Caransebes nu
Chirita Alin Cristian SUPER SPRINT MASCULIN Galati da
Antonia Magyarosi SUPER SPRINT FEMININ Sighișoara nu
Georgescu Răzvan Elite MASCULIN +35 Rasnov DA
Iulia-Mihaela Pardut SUPER SPRINT FEMININ Sat Pricaz, comuna Turdas DA
Matache Gabriel SUPER SPRINT MASCULIN Bucuresti nu
ALBULESCU NICOLAIE SUPER SPRINT MASCULIN HOMOROD da
Szavuly Janos SUPER SPRINT MASCULIN Albești DA
Craxiun B9gdan SUPER SPRINT MASCULIN Caransebes nu
Crariun Cristi SUPER SPRINT MASCULIN Caransebes nu
Covasa Dan SUPER SPRINT MASCULIN Brasov nu
Constantin Dragos Sprint MASCULIN Brasov da
Ionascu Costel ciprian Elite MASCULIN +35 Iași nu
KATONA Csaba Elite MASCULIN -35 Targu Secuiesc nu
Ioana Savu SUPER SPRINT FEMININ Harman da
Ionuț Ghiocanu Elite MASCULIN -35 Slatina da
Trufin Livian Elite MASCULIN +35 Constanya nu
Vulpe Iulian SUPER SPRINT MASCULIN Mioveni da
Otilia Mot SUPER SPRINT FEMININ Arad nu
Necula Tudor SUPER SPRINT MASCULIN Bucuresti da
Paul Putinica Elite MASCULIN +35 Bucharest da
Egyed Geza Elite MASCULIN +35 Targu Secuiesc da
CIORANEANU CRISTIAN SUPER SPRINT MASCULIN BRASOV nu
Oana Intors SUPER SPRINT FEMININ Brasov da
Mohamed Ali Jeffry SUPER SPRINT MASCULIN Voluntari City da
Jeffry Catz SUPER SPRINT MASCULIN Voluntari City nu
Van Der Horst Alfred Elite MASCULIN +35 Voluntari da
Jakab Benke Hajnalka Elite FEMININ +35 Sfantu Gheorghe nu
Boldea Sebastian SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
Draghicescu Mircea Stefan Elite MASCULIN +35 Bucuresti da
Ambrus Katalin Elite FEMININ +35 Targu Secuiesc nu
ALINA ZORZOANA SUPER SPRINT FEMININ BUCURESTI nu
Campian Radu Sprint MASCULIN Brasov da
Campian Elena Sprint FEMININ Brasov da
Panfil Patricia SUPER SPRINT FEMININ Bucuresti da
Popa Ionut Elite MASCULIN -35 Petrila da
Mot OTILIA Elite FEMININ +35 Arad nu
Colezea Madalin SUPER SPRINT MASCULIN Bucuresti da
SERBAN Laurentiu SUPER SPRINT MASCULIN Pantelimon da
Draghici Dan SUPER SPRINT MASCULIN Brașov da
Vlase Nicoleta SUPER SPRINT FEMININ Bucuresti da
MUNCA SABIN SUPER SPRINT MASCULIN Brașov nu
Olteanu Cătălin ECHIPE Giurgiu DA
Butnaru Marius Ionut SUPER SPRINT MASCULIN Bucuresti da
Covaciu Marius SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
Bratie Augustin Elite MASCULIN -35 Brasov nu
DORIN DRANGA SUPER SPRINT MASCULIN Braşov da
Cristian Juravle SUPER SPRINT MASCULIN Brasov DA
Pietreanu Robert Elite MASCULIN +35 Pitesti nu
Serban Viorica Magdalena SUPER SPRINT FEMININ Bucuresti nu
Rotaru Mihai Elite MASCULIN +35 Bucuresti da
Balan Nicoleta Elite FEMININ -35 Braila nu
Pasargiu Elvira SUPER SPRINT FEMININ Brasov da
Tamas Levi Sprint MASCULIN Brasov nu
Nastase Ali Cristina Sprint FEMININ Brasov da
Truscheci Ilaru SUPER SPRINT MASCULIN Eselnita nu
Vadim Ginsari SUPER SPRINT MASCULIN Sacalaz nu
Talpos Andrei SUPER SPRINT MASCULIN Arad nu
Cosmin Bloj Elite MASCULIN -35 Zarnești nu
Baia Gabriela Sprint FEMININ Sighișoara da
Nedelcu Roxana-Madalina SUPER SPRINT FEMININ Brincoveni da
Predeanu Mihai SUPER SPRINT MASCULIN Slatina nu
CORNACEL Denisa-Maria SUPER SPRINT FEMININ Sibiu nu
Iftene Zina SUPER SPRINT FEMININ Cluj-Napoca da
Tiorean Vasile SUPER SPRINT MASCULIN Cluj-Napoca da
Butoi Nicu Sorin SUPER SPRINT MASCULIN Brasov nu
Tiorean Marius SUPER SPRINT MASCULIN Baia Mare da
Nica George Elite MASCULIN -35 Stei da
Cruceru Mirela Iuliana Sprint FEMININ Craiova nu
Ramona Firanescu Elite FEMININ +35 Craiova da
Constantin Nicu-Daniel SUPER SPRINT MASCULIN Brăila da
Niscov Daniel Sprint MASCULIN Brasov da
Romascanu Gheorghe SUPER SPRINT MASCULIN Constanta nu
Apostol Dragos Elite MASCULIN -35 Braila da
Fabian Rahela Sprint FEMININ Vama, Satu Mare da
Ulici Loredana Sprint FEMININ Cluj Napoca da
Lucaciu Nicoleta Sprint FEMININ Cluj Napoca da
Vasii Mihai SUPER SPRINT MASCULIN Râșnov nu
Popescu Silviu Ioan Sprint MASCULIN Zarnesti nu
Bunea Florin SUPER SPRINT MASCULIN Sighisoara da
Horia Strejut Sprint MASCULIN Brasov nu
Ovidiu Maritan Elite MASCULIN +35 Oradea da
Mulner Andreas SUPER SPRINT MASCULIN Brasov nu
Baban Ciprian Elite MASCULIN +35 Bucuresti da
Curiciuc Dan Elite MASCULIN -35 Bucuresti da
Smailovic Alen SUPER SPRINT MASCULIN Zarnesti da
Woicehovski Razvan Sprint MASCULIN Bucuresti nu
Cosmin Bloj Sprint MASCULIN Zarnești nu
Badea badea Sprint FEMININ constanta nu
Ianas Ramona Elite FEMININ +35 Timisoara da
Boncu Razvan SUPER SPRINT MASCULIN Buzau nu
Mihai Laurentiu SUPER SPRINT MASCULIN Brasov da
Balcacian Ovidiu SUPER SPRINT MASCULIN Brasov da
Cristolovean Delia Ioana SUPER SPRINT FEMININ Brașov da
Costache Lucian Elite MASCULIN +35 Zarnesti da
Presmerean Florinel SUPER SPRINT MASCULIN Zarnesti da
Presmerean Ionel Mirel Sprint MASCULIN Zarnesti da
Iconaru Cristian Sprint MASCULIN Braila da
Costache Marian Vlad SUPER SPRINT MASCULIN Zarnesti da