INSCRIERILISTA INSCRISITRASEUREGULAMENTREZULTATE

60 persoane inscrise pana acum !
Nume / Last namePrenume / NameCategoria / categoryOras / Cityvalidat
Mereșanu Alexandru Sprint MASCULIN Zărneşti nu
Vlad Nicoleta SUPER SPRINT FEMININ Ploieşti nu
Truscheci Ilaru Sprint MASCULIN Eselnita Da
Pomană Ioana Sprint FEMININ Zărnești nu
Manu Gabriel Augustin SUPER SPRINT MASCULIN Ploiesti, PH Da
Covaciu Marius Sprint MASCULIN Brasov nu
Claudiu Popa Sprint MASCULIN Brasov Da
Jesensky Jakub ELITE MASCULIN Kosice Da
Sarbu Alex ELITE MASCULIN BUCURESTI Da
Cozma Cozma SUPER SPRINT MASCULIN Brasov Da
Giurgiuveanu Vlad Sprint MASCULIN Otopeni Da
Giurgiuveanu Mihaela Sprint FEMININ Otopeni Da
Marin Alexandru SUPER SPRINT MASCULIN Brasov Da
Ciobanu Ionut Madalin SUPER SPRINT MASCULIN Brasov Da
IANCU MARIA SUPER SPRINT FEMININ BUCURESTI Da
Varzaru Vasile SUPER SPRINT MASCULIN Otopeni nu
Nicola Cosulet Sprint FEMININ Rasnov nu
Banu Lavinia Marilena Sprint FEMININ Brasov Da
Dumitrescu Anca Sprint FEMININ Tarlungeni, Brasov nu
PRODAN MARIA Sprint FEMININ BRASOV Da
Popa Marina ECHIPE Brasov nu
STOIAN FLORIN SUPER SPRINT MASCULIN Brasov Da
MANEA ANA-MARIA SUPER SPRINT FEMININ Brasov Da
CHELES ALINA SUPER SPRINT FEMININ Brasov Da
ONITA FLORIN SUPER SPRINT MASCULIN Brasov Da
Ciurica Vlad Mihai ECHIPE Brasov Da
Cocosatu Aurel ELITE MASCULIN Craiova Da
Raileanu Daniel SUPER SPRINT MASCULIN Brașov Da
Raileanu Alexandra Sprint FEMININ Brașov Da
Enescu Valentin ELITE MASCULIN Brasov Da
Iacob Eugen SUPER SPRINT MASCULIN Brasov Da
Constantin Raul-Ionut SUPER SPRINT MASCULIN Brasov Da
Leonte Eva ECHIPE Bucuresti Da
Calin Alexandra ECHIPE Brasov Da
Romascanu Gheorghe SUPER SPRINT MASCULIN Lazu/Agigea nu
George Catalin Stan ELITE MASCULIN Năvodari nu
Cosmin Barbu ELITE MASCULIN Craiova nu
Barbu Cosmin ELITE MASCULIN Craiova Da
Brînzaru Teodora Sprint FEMININ Brașov nu
Al Hinaidi Saad ELITE MASCULIN Saudi Arabia Da
Mirza Ovidiu Andrei SUPER SPRINT MASCULIN Tălmaciu Da
Tutueanu Bogdan ELITE MASCULIN Bucuresti Da
Gaspar Pap Sprint MASCULIN Giurgiu nu
Oana Popescu Sprint FEMININ Brașov Da
Pindarelu Gabriela SUPER SPRINT FEMININ OrastieOrastie nu
Mihulcă Ioana Sprint FEMININ Zarnesti nu
Raducan Andreea ELITE FEMININ Braila Da
Popescu Cristian Cosmin ELITE MASCULIN Galati Da
Matei Gavril Sprint MASCULIN Braşov nu
Floroiu Cezar Sprint MASCULIN Bucuresti Da
Giurcan Alexandru Sprint MASCULIN Focsani Da
Filipescu Catalina Sprint FEMININ Cantacuzino, 267, Ploiesti Da
Mereșanu Alexandru Sprint MASCULIN Zărnești nu
Fatu Eduard Sprint MASCULIN Rasnov Da
Fatu Patrick Sprint MASCULIN Rasnov Da
Bogdan Fatu SUPER SPRINT MASCULIN Rasnov DA
Gabriela Fatu ELITE FEMININ Rasnov DA
Blaj Vasile Adrian ELITE MASCULIN Rasnov nu
Marogel Maria Ana Sprint FEMININ Zarnesti nu
Apostoaie Cristian Cosmin Sprint MASCULIN Brasov nu